Shanghai Oil Seal Co., Ltd.

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPTFE Oil Seal

Uszczelnienie PTFE olej

Orzecznictwo
Chiny Shanghai Oil Seal Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Shanghai Oil Seal Co.,Ltd. Certyfikaty
Dobre produkty, dobra obsługa, dobra platforma Sourcing!

—— Michał

Łatwo mówić o, bardzo profesjonalna i szybka obsługa, jakość flaga jest bardzo dobra. Nawet lepiej niż zamówiliśmy z Niemiec !!

—— Niemcy Fabian Scherb

Mamy zaufanie do jakości swoich produktów. Zawsze najlepsza. Należy zachować tę dzieje, a my nawiązać stosunki handlowe długoterminowej z wami.

—— Mr Zero

Im Online Czat teraz

Uszczelnienie PTFE olej

Chiny Uszczelnienie PTFE olej dostawca

Duży Obraz :  Uszczelnienie PTFE olej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Pekin
Nazwa handlowa: walle
Minimalna ilość Oeder: Minimalna ilość Oeder
Dostawa Aility: Dostawa Aility
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
High Light:

Dongguan Walle Sealing Technology Development Co.

,

Ltd. has been manufacturing sealing products for more than 20 years. Walle is one of China leading manufacturers which specializing in producing seals products

,

including O-rings

Dongguan Walle Uszczelnienie Technology Development Co., Ltd.has wytwarzania produktów uszczelniających przez ponad 20 lat. Walle jest jedną z Chin wiodących producentów, specjalizujących się w produkcji wyrobów z fok, takie jak O-ring, X-ring, U-ringi, Y-ringi, D-ringi, uszczelki olej, uszczelki tłokowe, uszczelki tłoczysk, wycieraczki uszczelek, noszą pierścienie, symetryczne uszczelki, uszczelki ze stali nierdzewnej, Variseal, uszczelki, pierścienie prowadzące krok, uszczelki obrotowe, obrotowe kółka, radosna wiosna obrotowe, uszczelki, składy uszczelki, dużych rozmiarów nietypowych uszczelek i dostosowane części.

Nasze produkty są dobrze znane z doskonałej jakości, a jakość jest bardzo cenione przez użytkowników za granicą. Jako producent wysokiej jakości uszczelek, Walle odniosła sukces w eksporcie swoich produktów w Europie, Azji Południowo-Wschodniej itd Americaand W ostatnich latach Walle rozwijała się szybko ze względu na jego kontrolą produktów wysokiej jakości i na czas spedytora i będziemy kontynuować ta tradycja w celu spełnienia wymagań technicznych i ekonomicznych klienta poprzez przyjęcie zarządzanie zero wad, ścisłej kontroli jakości produkcji oraz ciągłe doskonalenie produkcji.

Z praktycznego i głębokiego doświadczenia inżynieryjnego, Walle poświęcona jest dostarczanie klientom na całym świecie z najwyższej jakości uszczelek i uszczelnień do nowoczesnych branżach, takich jak elektronika, energii elektrycznej, ropy naftowej, przemysłu chemicznego, pneumatyczne, hydrauliczne, transport morski, spożywczy, tekstylny, elektryczne, wózki, lotnictwo lotnictwa i innych urządzeń mechanicznych itp

Będzie nam miło zaoferować Państwu ofertę po otrzymaniu zapytania. Zapraszamy do składania zamówień, mamy nadzieję robić interesy z tobą!

Ellen Lin

Telefon: 86-13620011767
Tel: 86-769-33291139
Fax: 86-769-22762052
E-mail: sales@walleseals.com
MSN: walleseals@hotmail.com
Skype: walleseals

Dongguan Walle Uszczelnienie Technology Development Co., Ltd.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Oil Seal Co.,Ltd.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)